Bílo - zeleno - červené novinky

Abandonned Garden Fu Ding Bai Cha - bílý čaj produkovaný z osm let opuštěné a zcela neudržované a tudíž také nijak neošetřované zahrady, v níž letos poprvé po osmi letech proběhla sklizeň a nic jiného než sklizeň zde není povoleno. Jde o exkluzivní a vzácný bílý čaj té nejvybranější kvality, produkovaný tradičním způsobem kompletně ručně a z prvního sběru zahrady, přičemž zpracované lístky nejsou jen sušeny na slunci, ale také rolovány a na závěr lehounce pečeny (stejně jako tradiční Bai Hao Yin Zhen). Čaj svou kvalitou převyšuje nejvyšší třídy čaje Bai Mu Dan


Fu Ding Tai Mu Lu Xue Ya AA - velmi vzácný a tradiční zelený čaj produkovaný kompletně ručně z prvního sběru zahrady
Fu Ding Tai Mu Mao Jian - výtečný zelený čaj z první jarní produkce

Sichuan Men Ding Gan Lu AAA - čaj produkovaný opět z prvního sběru v nejlepší části Meng Ding Shan, kompletně ručně zpracovaný, skutečně špičkový čaj.

Jiang Su Dong Ting Shan Imperial Bi Luo Chun -  naprostý poklad a skutečná rarita.Císařská třída jednoho z nejslavnějších čínských čajů. Z prvního sběru kompletně ručně a zcela tradičně produkovaný Bi Lo Chun v nejvyšší možné kvalitě, z dostupných 3 kg byla do ČR přivezena polovina.

Fu Ding Bai Ling Gong Fu A - oblíbený červený čaj z prvního jarního sběru - díky tomu je v chuti živější. Medové tóny chybí, zato je nahradily zajímavé tóny černého rybízu.

15.4.2011

 

Literární čajovna

Skleněná louka

Kounicova 23

Brno  602 00

Provozovatelka: Alena Kleinová

IČO: 75738791

Registrace: Živnostenský rejstřík města Brna


info@cajovna-sklenenka.com

tel: 777 337 201

Otvírací doba:

pondělí - pátek:

11:00 - 21:00

sobota: 14:00 - 21:00

neděle: zavřeno


wifi_2


facebook-icon

 
konvička